Wyświetl chatonline
wymianaonline.pl
Szukaj produktu Szukanie zaawansowane
Login: Hasło:
Jesteś tutaj: wymianaonline.pl »

Pomoc

 

Wymianaonline jest serwisem poswieconym wyłącznie wymianie. Serwis powstał w pażdzierniku 2009 roku.

Zasady użytkowania:

Aby stać sie pełnoprawnym członkiem serwisu i w pełni korzystać ze wszystkich jego możliwosci, powinieneś się zarejestrować. Rejestracja umożliwia:

-stworzenie konta,

-zamieszczanie ogloszeń,

-składanie propozycji wymiany,

-kontakt z innymi Użytkownikami.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na Twój adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywującym dzieki której aktywujesz swoje konto( zwykle czas oczekiwania na wiadomosc trwa kilka minut).

Zamieszczanie ogłoszeń:

Aby móc dodać ogłoszenie musisz sie zalogować, a nastepnie wybrać kategorię "dodaj ogłoszenie". W sprecyzowaniu ogłoszenia pomoże Ci kategoria, podkategoria, tytuł, opis oraz wartość wystawianego przedmiotu.

Masz również możliwość dodania zdjęcia oraz wyboru ważności edycji ogłoszenia, która określa długość jego wyświetlania - 30 i 60 dni.

 

 

Wyszukiwanie ogłoszeń:

Możesz wyszukać ogłoszenia poprzez wyszukiwarkę, wpisując bezpośrednio nazwę interesującego Cię przedmiotu, z wyszukiwania zaawansowanego, lub wybierając kategorię i podkategorię.

 

Proponowanie wymiany:

Aby zaproponować wymianę musisz się zalogować,a następnie, z interesującego Cię ogłoszenia, wybrać opcję "zaproponuj wymianę"(możesz też zadać pytanie wystawiającemu poprzez opcję "skontaktuj się z właścicielem"). Twój przedmiot, który chcesz wymienić możesz wystawić dzięki dwóm sposobom:

- "zaproponuj ze swojej bazy ogłoszenie i zaproponuj wymiane"-sytuacja w której już posiadasz ogłoszenie dla Twojego przedmiotu,

-"dodaj nowe ogłoszenie i zaproponuj wymianę"- jeśli dopiero będziesz zamieszczał ogłoszenieTwojego przedmiotu.

Jeśli Twój przedmiot ma niższą wartość niż wartość interesujacego Cię przedmiotu, możesz zaproponować dopłatę pieniężną.

O Twojej propozycji wymiany Użytkownik zostanie poinformowany poprzez wiadomość wysłaną na Jego adres e-mail.

 

Otrzymanie propozycji wymiany:

Jeśli otrzymasz propozycję wymiany, na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość informująca Cię o tym. W ten sam sposób zostaniesz poinformowany o każdej wiadomości przesłanej na Twoje konto.

Aby zobaczyć oferty proponowane przez innych Użytkowników wybierz po zalogowaniu sie "moje ogłoszenia", a następnie "propozycje wymiany". Propozycja nie przeczytana tzn.ta na którą jeszcze nie kliknąłeś pojawia sie jako "nowa". Dopiero po przeczytaniu zmienia automatycznie status na "przejrzana". Możesz też zaznaczyć ją jako:

-w trakcie negocjacji,

-odrzucone,

-zaakceptowane.

 

 

 

Modyfikacja lub usunięcie istniejącego już ogłoszenia:

Użytkownik ma możliwość dokonywania zmian w swoich ogłoszeniach (np.poprzez dodanie zdjęcia): po zalogowaniu i wybraniu "moje ogłoszenia" należy kliknać na symbol czystej kartki, który znajduje się na każdym ogłoszeniu po lewej jego stronie, natomiast symbol kartki z czerwonym kółkiem usuwa wiadomość.

Po zakończonej transakcji prosimy o wystawienie komentarza o Sprzedającym/Kupującym. Twoja opinia pomoże ocenić wiarygodność Użytkownika.


 
Regulamin | FAQ | Pomoc | Kontakt
Copyright © 2018 wymianaonline.pl